Obchodní podmínky

Úvod Obchodní podmínky

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

 •   Úvodní ustanovení

1)      Podmínky níže uvedené platí pro internetový obchod www.svatebnizalezitosti.cz.

2)      Místo podnikání na adrese Mezilesí 2059, 193 00 Praha 9, IČ 88141543, DIČ CZ8955010075

3)      Telefonní číslo pro vyřizování objednávek, speciálních požadavků a případných

         reklamací je +420 607 816 774.

4)      Zodpovědnou osobou je Markéta Kubátová

5)      Živnostenský list vydal Živnostenský úřad městské části Praha 20, č.j. 2011/1140231/Ro

6)      OD 1.3.2017 PODLÉHÁME ELEKTRONICKÉ EVIDENCI TRŽEB (EET)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

 •   Objednávka a uzavření kupní smlouvy

1)      Objednávka uzavřena na www.svatebizalezitosti.cz je závazná, pokud nebude zrušena do 3 hodin od objednání. Zrušení objednávky lze pouze telefonicky na tel +420 607 816 774 nebo prostřednictvím e-mailu m.kubatova@centrum.cz a dekorace@svatebnizalezitosti.cz 

2)      Místo dodání závazně určuje kupující v objednávkovém formuláři.

3)      Prodávající se zavazuje, že poskytnutá osobní data nebudou poskytnuta dalšímu subjektu, výjimku tvoří dopravce, který data využije pouze k doručení objednávky.

 

 •   Dodací podmínky a platba

1)      Objednané zboží je odesláno nejpozději do 14 pracovních dnů, od uskutečnění objednávky.  Výjimku tvoří objednávky na zakázku (jiné barvy, speciální materiál, přání atd.), tyto případné požadavky kupující uvádí v poznámce objednávkového formuláře.

2)      Objednávka je odesílána po připsání platby na bankovní účet nebo po odeslání objednávkového formuláře v případě dobírky.

3)      V případě prodlení v době odeslání zboží, vás budeme neprodleně informovat prostřednictvím e-mailu. V tomto případě máte možnost bezplatně odstoupit od kupní smlouvy a my vaši objednávku stornujeme.

4)      Běžně zboží expedujeme do 5 pracovních dnů. A po odeslání zboží, vás opět informujeme elektronicky. 

         Za zdržení způsobené Českou poštou,s.p. neodpovídáme. 

5)      Kupující je dále povinen při přebírání zásilky zkontrolovat neporušenost obalu, počet zásilek a případné závady řešit přímo s dopravcem pomocí formuláře. Zároveň poté informovat o závadě prodávajícího.
V případě zjištění závad, doporučujeme zásilku nepřebírat!  

 

 •   Způsob platby

1)      Dobírka – Prostřednictvím České pošty, s.p. pro objednávky do celkové částky 1.499,- Kč.

2)      Bankovním převodem – Na účet č. 210249947/0600. Platí i pro objednávky nad 1.499,-Kč při doručení zásilky prostřednictvím České pošty,s.p.. Ostatní informace k platbě kupující obdrží prostřednictvím e-mailu po obdržení objednávky.

3)      V hotovosti – Při odběru zboží na adrese Mezilesí 2059,193 00 Praha 9 – bezplatně.
Datum a čas odběru po předchozí domluvě.

 

 •   Obchodní podmínky

1)      Při platbě na dobírku vám bude účtované poštovné a balné ve výši 159,- Kč a při platbě bankovním převodem 99,- Kč v rámci České republiky.

2)      Při objednávce nad 1.999,- Kč poštovné a balné hradí prodávající. Pouze však v rámci ČR. Neplatí pro půjčovnu.

         Lze uplatňovat množstevní slevy, předem dohodnuté mezi kupujícím a prodávajícím.

3)      Dle §420,§588 Obč. z. se zákazník dopouští porušení podmínek, pokud zásilku nepřevezme. Prodejce má poté právo na vymáhání finanční náhrady spojené s dopravným a balným.
Tato částka vám bude i s ostatními informacemi odeslána na e-mail nebo sdělena telefonicky. Částka se připisuje na bankovní účet prodávajícího.

 

 •  Odstoupení od smlouvy

1)      Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zásilky, bez udání důvodu, pokud se jedná o produkty zboží.

2)      Od smlouvy nemůže kupující odstoupit v případě, že zboží bylo upraveno dle přání spotřebitele.

3)      Při odstoupení od smlouvy, má prodávající právo na náhradu skutečně vynaložených nákladů spojených s vrácením zboží.
Prodejce je povinen spotřebiteli vrátit zaplacené finanční částky nejpozději do 30 dnů od odstoupení od smlouvy.

4)      Při odstoupení od smlouvy dodržujte prosím následující postup:

a)      Kontakt prodejce- e-mailem nebo telefonicky – uveďte prosím číslo faktury a datum převzetí zboží

b)      Zboží odešlete v neporušeném stavu a původním obalu spolu s dokladem o koupi.

c)       Zboží zašlete doporučeně, případně i s pojištěním (neodpovídáme za případnou ztrátu či poškození zboží při přepravě na naši adresu).

d)      Zboží zaslané na dobírku nebude naší stranou přijato!

e)      Bude-li zjištěno poškození zboží, má prodávající nárok na náhradu vzniklé škody.

f)       Na veškeré zboží se vztahuje záruka 24 měsíců

 

 •  Výměna zboží

1)      Při výměně jiné barvy, velikosti apod., hradí veškeré náklady za přepravu kupující.

 

 •  Reklamace

1)      Reklamaci nelze uplatňovat na vady způsobené nesprávnou manipulací, skladováním, udržováním, opotřebením nebo jinými vnějšími vlivy.

2)      Reklamace musí obsahovat:

a)      Číslo objednávky, datum převzetí zboží

b)      Důvod reklamace

c)       Kontaktní údaje na reklamujícího

3)      Zboží musí být zaslané doporučeně na naši adresu.

4)      Prodávající má 3 pracovní dny po obdržení reklamace na vyjádření. Toto vyjádření vám bude sděleno prostřednictvím elektronické pošty.

5)      Výměna zboží, odstranění vad či vrácení peněz bude uskutečněno do 30 dnů ode dne uplatnění reklamace.

 

 •   Ochrana osobních údajů

1)      Osobní údaje zákazníků jsou uchovány v souladu  s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů).

2)      Veškeré údaje jsou užívány pro potřebu obchodu, kde s nimi příjdou do kontaktu pouze jeho zaměstnanci a nejsou poskytovány třetím osobám. Výjimku tvoří dopravce Česká pošta, s.p., z důvodu doručení zásilky.

3)      Pro úspěšné dokončení objednávky  jsou požadované údaje:

 • Jméno a příjmení
 • adresa
 • telefon
 • E-mail

Účelem zpracování osobních údajů je vyřízení objednávky služeb a výkon práv a povinností vyplývající ze smluvního vztahu.

4)      Uzavřením smlouvy spotřebitel souhlasí, se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů po nezbytnou dobu, tyto údaje budou po uzavření smlouvy vymazány ( nejpozději do 30 dnů od uzavření smlouvy).

5)      Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu a vymazání. 

6)      Případnou žádost o zrušení souhlasu se spracováním osobními údajú můžete uskutečnit na email: m.kubatova@centrum.cz

7)      Prodávající využívá služeb zprostředkovatelů na webhostingové a registrátorské služby. Zprostředkovatel odpovídá za zajištění osobních údajů ve fyzické, softwarové a i hardwarové podobě.

8)      Zpracovávané údaje mohou být zpřístupněny oprávněným státním orgánům a institucím, budou-li splněny podmínky právních předpisů.

9)      Kupující má právo, pokud se bude domnívat, že bylo zpracování osobních údajů v rozporu s právními předpisy (i) požádat Společnost o vysvětlení, (ii) požadovat, aby Společnost odstranila takto vzniklý stav (zejména blokováním, provedením opravy, doplněním nebo likvidací osobních údajů). Bude-li žádost shledána oprávněnou, má Společnost povinnost neprodleně odstranit závadný stav.


Požádá-li Kupující v rámci svého práva na přístup k osobním údajům o informaci o zpracování svých osobních údajů, je prodávající povinný tuto informaci bez zbytečného odkladu předat. Výše uvedený postup nezbavuje kupující práva obrátit se svou žádostí či jiným podnětem přímo na Úřad pro ochranu osobních údajů.


 

 

 

 

 •  Odesláním objednávky souhlasíte s výše uvedenými podmínkami.

 

 •  Výše uvedené podmínky jsou platné a účinné od 1. června 2019.
Copyright 2014 - 2022 © svatebnizalezitosti.cz